Klimatizace

Klimatizace respektive udržování mikroklimatu pomocí klimatizačních jednotek se těší stále větší oblíbě. Klimatizační jednotky jsou velmi vyhledávanými zařízeními do každé kanceláře, provozovny, obchodů, bytu nebo rodinného domu. Dokáží chladit vzduch v jakkoliv velké místnosti, vysoušet a také topit. Jsou to zařízení, které jsou ovládány manuálně nebo dálkově rozpoznají, kdy je potřeba vyměnit vzduchové filtry, mají velmi nízkou hlučnost, několik rychlostí pro vytápění či chlazení a mnoho dalších vlastností. Nabízíme vám klimatizační jednotky kancelářské, bytové, mobilní, nástěnné, kazetové nebo podstropní, a to jak klasické splitové jednotky, tak multisplitové včetně kompresorů s invertery. Nemusíte si dělat žádné starosti a práci s jejich montáží. Zajistíme vám veškerou dodávku, montáž, záruční i pozáruční servis těchto klimatizačních jednotek.

Při kompletním řešení prostředí výrobních prostor upravený vzduch zvládne v jednom systému zajistit větrání, vytápění, vlhčení i chlazení výrobních hal. Kombinace velké větrací rekuperační jednotky s teplovodním ohřívačem a adiabatickými chladícími jednotkami umožňuje celoroční udržitelné mikroklima v celém výrobním prostoru s využitím odpadního tepla například od lisovacích strojů. Během standardního provozního režimu zajišťuje jednotka zpětné získávání tepla odsáváním vzduchu z haly a předání části odváděného přiváděnému čerstvému filtrovanému vzduchu.

Teplovodní nebo elektrický ohřívač zajišťuje dodatečný ohřev, jako kompenzaci části nepokrytého tepla zpětným získávaným teplem. Adiabatické jednotky zajišťují operaci vlhčení a v létě i chlazení. Čerstvý vzduch z jednotky zpětného získávání tepla je distribuován vzduchotechnickým potrubím do prostoru hal.Úvod | Nabídka | Reference | Poptávka | Kontakty

Copyright © novaterm.cz   Tvorba www stránek