Chladírenské a mrazírenské boxy.

 

Chladírenské a mrazírenské boxy slouží k ukládání potravin či surovin, které vyžadují kontrolovaný a řízený teplotní režim. Z izolačních panelů PUR je díky zámkové konstrukci možno smontovat boxy v krátkých časech a zároveň zaručit vynikající tepelně izolační vlastnosti. Plášť panelů je, v základní verzi, vyroben z bíle lakovaného, pozinkovaného ocelového plechu. Na přání je možno dodat boxy v provedení z nerezplechu, z bíle lakovaného hliníkového plechu nebo kombinovat výše uvedené materiály. Současně je možno volit si i z řady podlah podle vzhledu a únosnosti, použít různé tloušťky izolací a v neposlední řadě boxy vybavit řadou různých dveří. Z izolačních panelů PUR je možné sestaviti i boxy atypických rozměrů. Svou konstrukcí jsou boxy určeny ve vychlazovaném prostoru pro teploty v rozsahu od + 10 °C do – 32 °C.

Chladicí zařízení pro boxy je složeno z osvědčených komponentů chladicích okruhů. Chladicí technologie se liší zejména typem výparníku, použitého kompresoru, izolačním materiálem a jeho tlouštkou stěn boxu.

Boxy je možné dovybavit systémem regálů a to i třeba přestavitelných ( pro úsporu místa v prostoru boxu ). Regály jsou vyrobeny z hygienicky nezávadného materiálu - jsou určeny především pro  sklady potravin, ovoce,  zeleniny, ale i jiné potravinářské i nepotravinářské provozy.

 Úvod | Nabídka | Reference | Poptávka | Kontakty

Copyright © novaterm.cz   Tvorba www stránek